o nás úklidové práce zahradnické práce další práce čištění koberců reference certifikáty ceník kontakty napiště nám

Charakteristika naší firmy:

Naše firma působí v České republice od roku 1989. Provádíme komplexní úklidové práce, pravidelný úklid budov a další služby související se správou budov.
Zabýváme se též dovozem speciální technologie na suché čištění koberců Carpet Cleaner. - Naše firma je členem České asociace úklidu a čištění.
Naše společnost zaměstnává více než 150 pracovníků.
V naší firmě pracují jen osoby s čistým trestním rejstříkem.
Pracujeme 24 hodin denně a záruka kvality je samozřejmostí.
Naše firma je pojištěna na odpovědnost za škody na majetku a zdraví na částku 5.000.000.-Kč.

Organizace a řízení:

Systém kontroly zahrnuje denní přebírání prací. Kontrolní a organizační činnost zajišťuje vedoucí pro daný objekt nebo jeho zástupce.
Odpovědný pracovník zákazníka zaznamenává případné požadavky a výhrady související s úklidem do reklamační knihy.
Další stupeň kontroly zajišťuje provozní vedoucí, který v pravidelných intervalech kontroluje kvalitu prováděných prací a záznamy v reklamační knize. Též kontroluje správné dodržování technologických postupů, stavů strojů a zařízení a i správné používání čistících prostředků.
Další stupeň kontroly pak spočívá v pravidelných pracovních schůzkách s pověřeným pracovníkem zákazníka, kde jsou řešeny požadavky zákazníka.
Vzájemný kontakt zákazníka s odpovědnými pracovníky naší firmy je zajišťován mobilními telefony na provozní vedoucí a provozního ředitele, kteří jsou připraveni požadavky zákazníka okamžitě řešit.